KURUMSAL
Sepetim

FRİTÖZLER

Öztiryakiler Gazlı Dolaplı Fritöz 80x90x85 900 SeriGenel Özellikler Fritözün haznesi monoblok pres baskı ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Yuvarlatılmış köşeler kolay temizleme imkanı ve hijyen imkanı sağlamıştır.Hazne kapasitesi 22 litredir.Fritöz haznesinin kullanıcı tarafında bulunan özel indiri..
95.943,61TL
 Açıklama• Fritözün haznesi monoblok pres baskı ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Yuvarlatılmış köşeler kolay temizleme imkanı ve hijyen imkanı sağlamıştır. • Hazne kapasitesi 22 litredir. • Fritöz haznesinin kullanıcı tarafında bulunan özel indirim formu taşmayı engellemektedir. Fritöz haznesi üst..
94.981,77TL
Marka: Atalay
Atalay 900 Seri Dolaplı Tek Hazneli Fritöz, 2x30 L, LPGPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısıyı istenil..
82.035,25TL
Marka: Atalay
Atalay 900 Seri Dolaplı Tek Hazneli Fritöz, 2x30 L, DoğalgazlıPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısıyı ..
82.035,25TL
Marka: Atalay
Atalay 900 Seri Dolaplı Tek Hazneli Fritöz, 30 L, LPG'liPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısıyı isteni..
45.060,15TL
Marka: Atalay
Atalay 900 Seri Dolaplı Tek Hazneli Fritöz, 30 L, DoğalgazlıPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısıyı is..
45.060,15TL
Marka: Atalay
Atalay 900 Serisi Dolaplı Fritöz Tek Hazneli 27 L ElektrikliPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Emniyet için limit termostat mevcuttur.Hareketli rezista..
60.184,74TL
Marka: Atalay
Atalay 900 Serisi Dolaplı Fritöz Tek Hazneli 29 L ElektrikliPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Emniyet için limit termostat mevcuttur.Hareketli re..
33.559,88TL
Marka: Atalay
Atalay 700 Seri Tek Hazneli Fritöz, 2x22 L, LPG'liPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısı istenilen şeki..
62.484,80TL
Marka: Atalay
Atalay 700 Seri Tek Hazneli Fritöz, 2x22 L, DoğalgazlıPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısı istenilen ..
62.484,80TL
Marka: Atalay
Atalay 700 Seri Tek Hazneli Fritöz, 22 L, LPG'liPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısı istenilen şekild..
35.093,25TL
Marka: Atalay
Atalay 700 Seri Tek Hazneli Fritöz, 22 L, DoğalgazlıPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Cihaz üzerinde bulunan 7 kademeli termostat ile ısı istenilen şe..
33.734,12TL
Marka: Atalay
Atalay 700 Serisi Fritöz Çift Hazneli 9x2 L ElektrikliPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Emniyet için limit termostat mevcuttur.Hareketli rezistans say..
35.093,25TL
Marka: Atalay
Atalay 700 Serisi Fritöz Tek Hazneli, 12 L ElektrikliPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir.Emniyet için limit termostat mevcuttur.Hareketli rezistans saye..
19.550,46TL
• Derin çekme ile yapılmış monoblok havuz AISI 316 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Havuz uzun ömürlü ve temizliği kolaydır. • Havuz üst tablaya dikiş kaynağı ile kaynatılmıştır. • Her havuz için üst tablaya tutturulabilen delikli tahliye saç parçası mevcuttur. Havuz içinden alınan basketler bu saç p..
105.562,02TL
•Fritözün haznesi monoblok pres baskı ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Yuvarlatılmış köşeler kolay temizleme imkanı ve hijyen imkanı sağlamıştır. • Hazne kapasitesi 12 litredir. • Fritöz haznesinin kullanıcı tarafında bulunan özel indirim formu taşmayı engellemektedir. Fritöz haznesi üst tablaya dikiş ..
34.578,17TL
Öztiryakiler OFEI 4070 Set Üstü Fritöz, 40x70x30 cm, ElektrikliFritözün haznesi monoblok pres baskı ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Yuvarlatılmış köşeler kolay temizleme imkanı ve hijyen imkanı sağlamıştır.Hazne kapasitesi 12 litredir.Fritöz haznesinin kullanıcı tarafında bulunan özel indirim formu ta..
33.904,89TL
ModelOME 4070Açıklama• Derin çekme ile yapılmış monoblok havuz paslanmaz çelikten yapılmıştır. Havuz uzun ömürlü ve temizliği kolaydır. • Havuz üst tablaya dikiş kaynağı ile kaynatılmıştır. • Her havuz için üst tablaya tutturulabilen delikli tahliye saç parçası mevcuttur. Havuz içinden alınan basket..
28.759,04TL
Açıklama•Fritözün haznesi monoblok pres baskı ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Yuvarlatılmış köşeler kolay temizleme imkanı ve hijyen imkanı sağlamıştır. • Hazne kapasitesi 12+12 litredir. • Fritöz haznesinin kullanıcı tarafında bulunan özel indirim formu taşmayı engellemektedir. Fritöz haznesi üst tab..
61.028,79TL
Açıklama•Fritözün haznesi monoblok pres baskı ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Yuvarlatılmış köşeler kolay temizleme imkanı ve hijyen imkanı sağlamıştır. • Hazne kapasitesi 12+12 litredir. • Fritöz haznesinin kullanıcı tarafında bulunan özel indirim formu taşmayı engellemektedir. Fritöz haznesi üst tab..
63.000,57TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)