KURUMSAL
Sepetim

DÖNER OCAKLARI

Marka: Atalay
Atalay Compact Döner Robotu 5 Radyanlı Geniş Kesimli ElektrikliHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.İstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilmesi.24 saat çalışma özelliği.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde sıfır boşluk hassas açı konumlama ve manuel döndürme özelliğine sahi..
294.023,55TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Döner Robotu 4 Radyanlı Geniş Kesimli ElektrikliHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.İstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilmesi.24 saat çalışma özelliği.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde sıfır boşluk hassas açı konumlama ve manuel döndürme özelliğine sahi..
281.582,35TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Döner Robotu, 5 Radyanlı, ElektrikliHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.24 saat çalışma özelliği.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesind..
260.881,87TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Döner Robotu 4 Radyanlı ElektrikliHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.24 saat çalışma özelliği.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde ..
248.405,82TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Geniş Kesim Döner Robotu, 5 Radyanlı, LPG'liHijyenik ve el değmeden kesim yapabilme özelliğiİstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilir.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde dıfır boşluk , hassas açı konumlama ve manuel döndürme özelliğine sahiptir.Patentli yüze..
285.799,12TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Geniş Kesim Döner Robotu, 5 Radyanlı, DoğalgazlıHijyenik ve el değmeden kesim yapabilme özelliğiİstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilir.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde dıfır boşluk , hassas açı konumlama ve manuel döndürme özelliğine sahiptir.Patentli ..
285.799,12TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Geniş Kesim Döner Robotu, 4 Radyanlı, LPG'liHijyenik ve el değmeden kesim yapabilme özelliğiİstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilir.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde dıfır boşluk , hassas açı konumlama ve manuel döndürme özelliğine sahiptir.Patentli yüze..
273.323,07TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Geniş Kesim Döner Robotu, 4 Radyanlı, DoğalgazlıHijyenik ve el değmeden kesim yapabilme özelliğiİstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilir.Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde dıfır boşluk , hassas açı konumlama ve manuel döndürme özelliğine sahiptir.Patentli ..
273.323,07TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Dar Kesim Döner Robotu, 5 Radyanlı, LPG'liPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespit hassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam..
252.622,58TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Dar Kesim Döner Robotu, 5 Radyanlı, DoğalgazlıPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespit hassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir a..
252.622,58TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Dar Kesim Döner Robotu, 4 Radyanlı, LPG'liPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespit hassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam..
240.181,38TL
Marka: Atalay
Atalay Compact Seri Dar Kesim Döner Robotu, 4 Radyanlı, DoğalgazlıPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespit hassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir a..
240.181,38TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 7x2 Radyanlı Geniş Kesimli ElektrikliDünyada ilk ve tek köşeli iskender kesim özelliği.Hijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.İstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilmesi.24 saat çalışma özelliği.Emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik ola..
383.516,56TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 5x2 Radyanlı Geniş Kesimli ElektrikliDünyada ilk ve tek köşeli iskender kesim özelliği.Hijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.İstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilmesi.24 saat çalışma özelliği.Emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik ola..
344.450,49TL
Marka: Atalay
Atalay Geniş Kesimli Döner Robotu, 5 Radyanlı, ElektrikliDünyada ilk ve tek köşeli iskender kesim özelliği.Hijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.İstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilmesi.24 saat çalışma özelliği.Emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik ola..
318.174,12TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 5x2 Radyanlı ElektrikliHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim..
350.374,87TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 5x2 Radyanlı ElektrikliHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim..
311.273,96TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 5 Radyanlı ElektrikliHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim y..
285.206,68TL
Marka: Atalay
Atalay Geniş Kesim Döner Robotu, 7x2 Radyanlı, LPG'liPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespithassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam olduğu iç..
376.058,81TL
Marka: Atalay
Atalay Geniş Kesim Döner Robotu, 7x2 Radyanlı, DoğalgazlıPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespithassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam olduğ..
376.058,81TL
Marka: Atalay
Atalay Geniş Kesim Döner Robotu, 5x2 Radyanlı, LPG'liPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespithassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam olduğu iç..
338.700,36TL
Marka: Atalay
Atalay Geniş Kesim Döner Robotu, 5x2 Radyanlı, DoğalgazlıPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespithassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam olduğ..
338.700,36TL
Marka: Atalay
Atalay Geniş Kesim Döner Robotu, 5 Radyanlı, LPG'liPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespithassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam olduğu için..
312.633,08TL
Marka: Atalay
Atalay Geniş Kesim Döner Robotu, 5 Radyanlı, DoğalgazlıPatentli hareketli mastar gerçek döner yüzeyi profilini tespit ve takip eder. Böylelikle sürekli kesim imkanı sağlar. Döner yüzeyini analog olarak okuduğu için yüzey tespithassasiyeti yüksektir.Patentli hareketli mastar mekanik bir aksam olduğu ..
312.633,08TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu, 7x2 Radyanlı, LPG'liHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim y..
342.917,12TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 7x2 Radyanlı DoğalgazlıHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim..
342.917,12TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu, 5x2 Radyanlı, LPG'liHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim y..
305.732,92TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 5x2 Radyanlı DoğalgazlıHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim..
305.732,92TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu, 5 Radyanlı, LPG'liHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim yap..
279.456,55TL
Marka: Atalay
Atalay Döner Robotu 5 Radyanlı DoğalgazlıHijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi.Kullanımının basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması.Parçaların rahatlıkla sökülüp çıkartılarak kolaylıkla temizlenmesi.24 saat çalışma özelliği.İstenilen kalınlıkta, hassas ve sürekli döner kesim y..
279.456,55TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu Duvara Monteli Alt Arabalı Döner Makinesi, 6x2 Radyanlı, DoğalgazlıEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Isıtıcı yüzeyi geniş olması sayesinde hızlı servis imkanı sağlar.Hareketli araba sayesinde kolay et sarma imkanıAlttan motorludur.Şi..
86.286,87TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu Duvara Monteli Alt Arabalı Döner Makinesi, 6x2 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Isıtıcı yüzeyi geniş olması sayesinde hızlı servis imkanı sağlar.Hareketli araba sayesinde kolay et sarma imkanıAlttan motorludur.Şiş ya..
86.286,87TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu Duvara Monteli Alt Arabalı Döner Makinesi, 5x2 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Isıtıcı yüzeyi geniş olması sayesinde hızlı servis imkanı sağlar.Hareketli araba sayesinde kolay et sarma imkanıAlttan motorludur.Şiş ya..
80.292,79TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu Duvara Monteli Alt Arabalı Döner Makinesi, 4x2 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Isıtıcı yüzeyi geniş olması sayesinde hızlı servis imkanı sağlar.Hareketli araba sayesinde kolay et sarma imkanıAlttan motorludur.Şiş ya..
74.124,46TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu Arabalı Döner Makinesi, 6 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Isıtıcı yüzeyi geniş olması sayesinde hızlı servis imkanı sağlar.Hareketli araba sayesinde kolay et sarma imkanıAlttan motorludur.Şiş yatağı sayesinde üst tu..
63.983,32TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu Arabalı Döner Makinesi, 5 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Isıtıcı yüzeyi geniş olması sayesinde hızlı servis imkanı sağlar.Hareketli araba sayesinde kolay et sarma imkanıAlttan motorludur.Şiş yatağı sayesinde üst tu..
60.010,50TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu V Tip Döner Makinesi, 6+6 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Döner ocağının motoru cihaz üzerinden kontrol edilebilir.Cihaz gövdesi hareketli olup döner etine istenilen ölçüde yakınlaştırılabilmektedir.Alt gövdeye dökü..
42.237,35TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu V Tip Döner Makinesi, 5+5 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Döner ocağının motoru cihaz üzerinden kontrol edilebilir.Cihaz gövdesi hareketli olup döner etine istenilen ölçüde yakınlaştırılabilmektedir.Alt gövdeye dökü..
37.881,19TL
Marka: Atalay
Atalay Alttan Motorlu V Tip Döner Makinesi, 4+4 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Döner ocağının motoru cihaz üzerinden kontrol edilebilir.Cihaz gövdesi hareketli olup döner etine istenilen ölçüde yakınlaştırılabilmektedir.Alt gövdeye dökü..
34.431,11TL
Marka: Atalay
Atalay Sabit V Tip Döner Makinesi, 6+6 Radyanlı, LPG'liEmniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.Radyanların V tipi şeklinde olması, döner yüzeyinde daha geniş alanın pişirmesini ve hızlı servis imkanı sağlar.Paslanmaz et toplamaHareketli şiş tutucu sayesinde eti..
32.618,95TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 96 (3 Sayfa)