KURUMSAL
Sepetim

ÇAY MAKİNALARI

Erk Otomatik Çay MakinesiÇay Otomatı 250 Bardak Gün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir.DİĞER MODELLERE GÖRE YÜZDE 30 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.Isı yalıtımlı kulplar ile taşınabilir. Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatılmıştır.S..
3.404,04TL
Erk Otomatik Çay MakinesiÇay Otomatı 120 BardakGün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir.DİĞER MODELLERE GÖRE YÜZDE 30 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.Isı yalıtımlı kulplar ile taşınabilir. Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatılmıştır.Su kayn..
2.658,39TL
Erk Otomatik Çay MakinesiÇay Otomatı 80 Bardak ( 8 Lt ) Gün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir.DİĞER MODELLERE GÖRE YÜZDE 30 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.Isı yalıtımlı kulplar ile taşınabilir. Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile do..
2.269,36TL
Erk Otomatik Çay MakinesiÇay Otomatı 160 BardakGün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir.DİĞER MODELLERE GÖRE YÜZDE 30 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.Isı yalıtımlı kulplar ile taşınabilir. Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatılmıştır.Su kayn..
2.755,65TL
Erk Otomatik Çay MakinesiÇay Otomatı 60 Bardak ( 6 Lt ) Gün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir.DİĞER MODELLERE GÖRE YÜZDE 30 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.Isı yalıtımlı kulplar ile taşınabilir. Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatıl..
2.204,52TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)